Новини

Пропонуємо відвідати безкоштовний майстер-клас для одинадцятикласників

2 грудня 2016 року

nastart-uvaga-200

В рамках співпраці  з освітньою компанією ZNOUA ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує безкоштовний майстер-клас для одинадцятикласників.

18 грудня об 11.00, освітня компанія ZNOUA  організовує безкоштовну подію для одинадцятиклсників “На старт! Увага! 200! ЗНО для спринтерів.”, або іншими словами “Що робити, якщо до ЗНО залишилось менше 5 місяців”.

Подія відбудеться в місті Києві за адресою вул. Круглоуніверситетська 3-5, офіс 70.

На цьому майстер-класі можна  дізнатися як правильно розставити предментні пріоритети, як ефективно розподілити час, які особливості в кожного з чотирьох ТОПових предметів (Українська мова, Математика, Історія України та Англійська мова). А також отримати консультацію від викладача-двістібальника.

Участь у майстер-класі обов’язково за реєстрацією.

Зареєструватися можна тут:

http://znoua.com/go/azX111136mV134

 

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Ярмарок новорічних ідей

01 грудня 2016 року

image(2)

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Ярмарок новорічних ідей.

Місце проведення Київська Галерея Мистецтв “Лавра”

Ярмарок буде проходити з 11:00 3 грудня до 22:00 4 грудня

Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК

30 листопада 2016 року

image

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Київський академічний театр ляльок (вул.Грушевського, 1а). Кожну виставу, яка відбуваєтсья у п’ятницю можна відвідати безкоштовно (безкоштовні квитки тільки для дітей).

Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Фестиваль альтернативного навчання «ФАН Fest»

24 листопада 2016 року

Рисунок 1 Фан Фест

Якщо Ви батьки, які шукають інформацію про кращу освіту для своєї дитини; якщо Ви представник сімейної, домашньої, альтернативної, приватної школи або сучасний педагог і називаєте своє заняття не роботою, а покликанням; якщо Ви представник компанії, яка розуміє, що без інвестицій в розвиток і навчання дітей не можна говорити про формування грамотної, мислячої і здорової нації, – Ви просто зобов’язані відвідати масштабний захід цієї осені – Фестиваль альтернативного навчання «ФАН Fest», що пройде 26-27 листопада в Українському домі (вул.Хрещатик, 2). Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” провела чергове засідання Ради організації

IMG_20161122_200239

22 листопада 2016 року ГО “Рада батьків міста Києва” провела чергове засідання Ради організації.

Основні питання, які були розглянуті членами Ради організації:

1. Участь громадської організації  в Клубі свідомого батьківства та відпрацювання формату і методики його проведення. З цього питання було напрацьовано ряд пропозицій щодо покращення організації та проведення заходу, які в подальшому будуть обговорюватися з співорганізаторами Клубу свідомого батьківства.

2. Організація культурно-масових заходів, проведення роботи з закладами культури для організації дозвілля та відпочинку дітей освітніх закладів столиці.

3. Робочі питання діяльності організації.

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати музеї міста Києва

11 листопада 2016 року

image(2)
ГО “Рада батьків міста Києва” в рамках співпраці з закладами культури міста Києва
рекомендує відвідати музеї столиці.

Читати далі…

Відкриття сучасного комлексу безпеки та нової системи харчування в школі №62

IMG_20161110_180632

9 листопада 2016 року в школі № 62 м. Києва (Дарницький район) відбулося відкриття нового сучасного комплексу безпеки та автоматизації навчального процесу, системи вендінгових автоматів компанії “Дорога здоров’я” та системи харчування прибалтійської компанії ТОВ “Pontem. ua”.

У заході взяли участь керівництво управління освіти Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації,  представники компаній, системи яких впроваджуються в роботу в ЗОШ 62 – ТОВ «Смарсі», «Дорога здоров’я», ТОВ «Pontem. ua», керівництво та представники освітнього закладу, батьківської громадськості школи та міста, керівники відокремлених підрозділів ГО у Святошинському та Шевченківському районах. Читати далі…

Відвідайте спеціалізовану виставку WinterSporteXtreme

image

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати 11-у спеціалізовану виставку товарів і послуг для зимових видів спорту, екстриму і активного відпочинку  WinterSporteXtreme.

Виставка відбудеться з 18 по 20 листопада у Виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” за адресою: вул.Салютна, 2 б ( ст.м.Нивки)

В програмі заходу:

  • експозиція новинок від провідних брендів для зимового спорту, екстриму і відпочинку;
  • насичена лекційна програма;
  • спеціальні пропозиції, конкурси і подарунки відкомпаній-учасників.

Читати далі…

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” в конференції лідерів учнівського самоврядування Солом’янського району

02

24 жовтня 2016 року в Солом’янському районі було організовано  спільну конференцію  адміністрацій навчальних закладів, голів батьківських рад та голів органів учнівського самоврядування району на тему: « Районній Раді – 15! П’ятнадцять років життя, розвитку, творчості!»

Урочистий захід пройшов в Палаці дітей та юнацтва Солом’янського району. В ході конференції лідери в творчій формі  розповіли історію створення районної Ради, як починалась лідерська робота в районі , про перші лідерські проекти, започатковані 15 років назад. Після цього були представлені нові проекти РС «Лідер» серед яких є волонтерські, благодійні та проекти національно-патріотичного напрямку. Читати далі…

Гімназія біотехнологій №177 міста Києва поділалася досвідом як можна організувати якісне шкільне харчування

гімназія

20 жовтня 2016 року представники ГО “Рада батьків міста Києва” відвідали  гімназію біотехнологій №177 міста Києва з метою обміну досвідом по організації якісного харчування.

Вже 10 років в гімназії відпрацьований і налагоджений на високому рівні процес харчування. Спільними зусиллями адміністрації та батьків тут вдалося досягти повноцінного, збалансованого і смачного харчування для дітей.  Саме таку мету свого часу поставили перед собою керівництво закладу і батьки. І їм це вдалося.

Не тільки діти, а й працівники навчального закладу відвідують сучасну, охайну шкільну їдальню із задоволенням, де можна смачно поснідати, пообідати і повечеряти. Тут пропонується широкий асортимент гарячого харчування для учнів всіх класів. Незважаючи на обмежене фінансування з бюджету, для учнів 1-4 класів пропонується гарячий обід, від якого діти ніколи не відмовляються. А за кошти батьків можна отримати ще більш повноцінне харчування, вартість якого від 16 до 20 грн. для молодшої школи та 25 грн. для основної і старшої школи. Читати далі…