Новини

Конкурс на найкращий випускний

29 червня 2017 року

Он-лайн сервіс «Смуглі» проводить конкурс серед шкіл в місті Києві на найкращий випускний. Для участі в конкурсі всі учасники після проведення заходу мають надати інформацію щодо:

Дата проведення;

Номер школи, клас;

Назва івент локації, опис, місце знаходження;

Кількість чоловік на заході;

Бюджет до 1000 грн, 1000-5000 грн, 5000 – 10000 грн, більше 10000 грн.;

В чому унікальність заходу;

Розваги, які замовляли;

Розваги, які влаштовували самостійно;

Фотозвіт (до 20 фотографій).

Всі заяви на участь оформлюються через сайт за посиланням https://smooglee.com/ru/info/contest Строк подання заяв на участь до 30.09.2017. Результати будуть оголошені до 31.10.2017. *В конкурсі беруть участь лише заклади міста Києва.

Усі дані від закладів, які приймають участь у конкурсі, будуть розміщені на нашому сайті www.smooglee.com для проведення відкритого голосування. ГОЛОВНИЙ ПРИЗ – МУЛЬТИМЕДІЙНА ДОШКА Ми забезпечуємо організацію, призи, освітлення в ЗМІ та соц. мережах. більш детально за телефоном +380678127754

Табір професій та розвитку для підлітків

10 червня 2017 року

ГО “Рада батьків міста Києва” в рамках співпраці з освітньою компанією ZNOUA рекомендує літній табір професій та розвитку для підлітків – Z-Camp.

Z-Camp — це табір для учнів 9-11 класів, що допоможе молодому поколінню визначитися з власними талантами, обрати професію та спробувати себе в ній, а також дізнатись усе про проведення ЗНО та вступ до ВНЗ.

Табір відбуватиметься у м. Києві з 26 червня по 7 липня.

Програма 10-денного табору Z-Camp передбачає розподіл учасників на «факультети» за напрямами:

  • маркетинг та економіка;
  • дизайн та архітектура;
  • ІТ та інженерія;
  • HR та соціологія.

Кожен із таких підрозділів буде мати ментора — успішного спеціаліста на ринку. Працюючи разом, учасники Z-Camp протягом 10 днів будуть розробляти спільні проекти, результати яких будуть представлені наприкінці табору.

З детальною інформацією, програмою та вартістю можна ознайомитись на сайті: http://zno.ua/camp.html

Вітаємо з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Києво-Святошинському районі Калініну Олександру Василівну!

23 травня 2017 року

Без названия

ГО “Рада батьків міста Києва” вітає з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Києво-Святошинському районі Калініну Олександру Василівну!

Бажаємо міцного здоров’я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а всі мрії здійснюються.

Заява ГО “Рада батьків міста Києва”

22 травня 2017 року

ГО “Рада батьків міста Києва” висловлює свою позицію щодо неродечності проведення Київською міською організацією Всеукраїнського об’єднання “Свобода” акції біля будівлі Департаменту освіти і науки, молоді  та спорту КМДА. Саме 23 травня проводиться перше багаточисельне ЗНО з української мови і літератури, в організації та проведенні якого задіяні всі учасники навчального процесу – учні, батьки, працівники освітніх закладів та органів освіти.

Крім того ГО “Рада батьків міста Києва” вважає, що всі питання, які виникають в процесі співпраці між освітніми закладами, батьківською громадою та органами освіти, в т.ч. Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА вирішуються цивільним шляхом в робочому порядку, у разі необхідності, із задіянням відповідних органів, а не політичних сил, які використовують певні питання лише в особистих політичних цілях, у т. ч. лише для підняття своїх особистих рейтингів.

 

Вітаємо з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Святошинському районі Наруцьку Тетяну Василівну!

18 травня 2017 року

Z-Dnem-narodzhennya

ГО “Рада батьків міста Києва” вітає з Днем народження керівника відокремленого підрозділу в Святошинському районі Наруцьку Тетяну Василівну!

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, благополуччя та любов, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує заходи з нагоди Міжнародного дня музеїв.

День музеїв

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.

Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до  
історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи і зберігаючи
пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та
освітньо-виховну роботу.
Музей “КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ”

Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує театр “ЗОЛОТИЙ ЛЕВ”

17 травня 2017 року
Дюймовочка
20 травня в 12:00 театр “Золотий Лев” запрошує на шоу-казку “ДЮЙМОВОЧКА”, яка
проходитиме в Будинку кіно (вул.Саксаганського, 6)
  • Театр пісочної  анімації «Золотий Лев» знов відкриває двері у світ живого мистецтва, казки та краси для дітей та дорослих.

    Запрошуємо в гості  до самого Г.Х.Андерсена, який розповість одну з найромантичніших  та красивих і добрих казок про маленьку дівчинку із добрим серцем –    Дюймовочку. А намалюють для Вас цю казку одні з найкращих художників ,які працюють в жанрі пісочної анімації- Світлана Данильченко та Ольга Крижановська. Все дійство, в живому часі, буде транслюватися на великий екран під голос казкаря та класичну музику, що створить незабутню атмосферу казки та перенесе у квітковий та романтичний світ який придумав для нас Г.Х.Андерсен.

Безкоштовні квитки можна замовити:radabatkivkieva@gmail.com

    телефон для довідок: 068 467 22 76

 

 

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує соціальний проект “Море – дітям”

10 травня 2017 року

Запрошення від СП_Азово-Черноморське оздоровлення дітей

Запрошення_СП Азово Чорноморське

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує соціальний проект “Азово-Чорноморське оздоровлення дітей”, який займається літнім оздоровленням дітей в морських лагерях.

Завдяки великому досвіду по організації роботи з дітьми педагогічної команди, потужній матеріально-технічній базі і унікальному природному розташуванні чисельної мережі  дитячих таборів, ви можете скористатися послугами з літнього оздоровлення дітей міста Києва в рамках всеукраїнського соціального проекту «Море – дітям».

Читати далі…

Відбулися установчі збори з формування Громадської ради при Дарницькій РДА

27 квітня 2017 року  відбулися установчі збори з формування Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації. Головою Громадської ради обрано Вітомського Ю.Л. – голову громадської організації “Рада батьків міста Києва”. Вітаємо Юрія Леонідовича та бажаємо успіхів і нових досягнень в громадській діяльності. Також до складу Громадської ради Дарницької РДА ввійшли ще п’ять членів ГО “Рада батьків міста Києва” – активних громадських діячів Дарницького району, з чим їх і вітаємо.

Відвідайте КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК

28 квітня 2017 р.Ляльковий

Рада батьків міста Києва рекомендує відвідати КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ
АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК – вул. Миропільська 1
 
ВИСТАВИ ДЛЯ ДІТЕЙ:

Читати далі…