Новини

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” нагороджений почесною відзнакою

30 травня 2016 року під час святкового культурно-спортивного фестивалю «День Києва на Лівому березі Дніпра», який організувала Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. був нагороджений почесною відзнакою за перемогу у номінації “Громадська діяльність” конкурсу “Дарничанин року-2015″.

image-0.02.01.22c4ecd354b4e22f1a36eddd30851c478a040cfa1b16f1643e19fbbef9556e23-V

Благодійний сольний концерт “Ми в цій країні єдині”

25 травня 2016 року відбувся благодійний сольний концерт дуету “Сестер Адріани і Мідеї Наруцьких” присвячений воїнам-захисникам України та їхнім родинам. Концерт проходив за сприянням ГО “Рада батьків міста Києва”, Київського міжнародного Університету, Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації, Святошинського осередку Київської дитячої музичної школи №23.

У концертній програмі брали участь: Оркестр збройних сил України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України Леся Горова, заслужений діяч мистецтв Зоя Ружин, дівочий вокальний ансамбль “Ангельорус” , зразковий вокально-хореографічний ансамбль Клуб танцю “Ідеал”.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. привітав всіх присутніх, вручив подяки учасникам та організаторам концерту.

Фото заходу можна переглянути тут

Привітання з останнім дзвоником

останній дзвоник

 Шановні освітяни, дорогі діти, батьки!

Громадська організація «Рада батьків міста Києва» щиро вітає  зі святом, яке символізує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань – з Святом останнього дзвоника!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні всіх – учнів, батьків, вчителів. Для більшості школярів це свято ознаменовує веселу пору канікул, випускники ж прощаються з школою і вирушають в самостійне життя сповнене нових подій та відкриттів.

В цей день хочеться висловити привітання та побажати міцного здоров’я,  доброго, змістовного відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості, щоб першого вересня Ви прийшли до школи сповнені сил та енергії, життєрадісними, готовими до нових звершень!

 Прийміть щиру вдячність за Ваш невтомний труд, за те що вклали у своїх вихованців і душу і серце і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Своєю роботою, натхненням та завзятістю Ви створюєте майбутнє України.

Бажаємо Вам віри і впевненості у завтрашньому дні, сили духу та наснаги для нових звершень. Зичимо щастя, благополуччя, добра та миру у Ваших домах! Щедрої вам долі та нехай таланти вашого розуму і душі надалі успішно служать народу України!

З повагою Голова організації                                              Юрій Вітомський

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” у круглому столі «Дитина, як учасник кримінального процесу»

26 травня 2016 року голова ГО “Рада батьків міста Києва” прийняв участь в круглому столі на тему: «Дитина, як учасник кримінального процесу», який проводився за ініціативою НААУ спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини.

Тема проекту присвячена проблемним питанням, які виникають під час кримінального провадження, учасником якого є неповнолітня особа та пошуку практичних шляхів їх вирішення.

Для участі у заході були запрошені представники Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Держаної пенітенціарної служби України, Верховного суду України,  Уповноваженого Президента України з прав людини, судді, адвокати та незалежні експерти з кримінального процесу. Читати далі…

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” в засіданні Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

25 травня 2016 року представники ГО “Рада батьків міста Києва” взяли участь в засіданні колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, яке відбулося у приміщенні Київського міського будинку вчителя.

Під час колегії освітяни обговорили питання модернізації методичної служби в освітньому просторі міста Києва, форм організації навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва: переваги та проблемні питання, а також заслухати звіт про виконання бюджету освіти міста Києва за 2015 рік. Читати далі…

Запрошуємо на благодійний сольний концерт “Ми в цій країні єдині”

Запрошуємо на благодійний сольний концерт присвячений воїнам-захисникам України та їхнім родинам “Ми в цій країні єдині” , який відбудеться 25 травня 2016 року в Київському міжнародному університеті (вул. Львівська, 49)

A_2015-05-25_благодійний сольний концерт

Конкурс на найкращий твір серед 10-класників міста Києва

банер

11 червня 2016 року провідна освітня компанія ZNOUA влаштовує конкурс на кращий твір серед учнів 10-х класів. Переможець конкурсу отримає грант на безкоштовне навчання (вересень 2016 – травень 2017 року) на одному з курсів ZNOUA. Учасники, що здобудуть друге та третє місця – отримають знижку 25% на будь-який курс ZNOUA. Усі учасники гарантовано отримають подарунки!

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Залишити заявку на сайті http://znoua.com/go/azX50508mV86
  • Отримати лист з детальною інструкцією та критеріями оцінювання твору.
  • Прийти 11 червня до нас в офіс для написання твору.

Результати будуть опубліковані в соціальних мережах компанії 15 червня. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (066)021-81-40 або пишіть на ar@znoua.com.

Привітання обдарованих учнів гімназії міжнародних відносин №323 Дарницького району

17 травня 2016 року  ГО “Рада батьків міста Києва” прийняла участь в щорічному святі гімназії міжнародних відносин №323 Дарницького району. В гімназії  стало вже традицією шанувати переможців Всеукраїнських, міських, районних олімпіад, конкурсу наукових робіт МАН, інших конкурсів та змагань. В цьому році їх 57 учнів та 10 команд.  Доброю традицією гімназійної родини стало також вшанування найкращих педагогів  в  номінаціях  «Педагогічна майстерність», в  якій  відзначили 15 вчителів, «Засвітити вогонь»  – 19 учителів, «Моє покликання діти», визнання в якій отримали 9  учителів.

На святі шанували також команди учнів, які посіли призові місця у Всеукраїнських міських змаганнях, а саме: Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» (59 учнів) танцювальний колектив «Ірис» лауреатів міжнародних конкурсів та змагань. Всеукраїнського етапу математичного конкурсу «Кенгуру» (47 учнів), Конкурсу – фестивалю «Дарниця талантами славиться», фестивалю спорту Дарницького району, дизайнерського конкурсу «Україна – 12 місяців». Молодість 2015. Учні (36 чоловік) гімназії видали колективний збірник творів «Я люблю Батьківщину». Читати далі…

Проведення інструктажів для громадських спостерігачів щодо проведення ЗНО

25-28 квітня 2016 року за сприянням ГО “Рада батьків міста Києва”  спільно з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти та районними управліннями освіти, організовано інструктажі для представників батьківської громадськості, які беруть участь в громадському спостереженні під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Від ГО “Рада батьків міста Києва” в якості громадських спостерігачів залучено більше 700 представників батьківського самоврядування освітніх установ міста.

Зустрічі пройшли дуже активно і конструктивно. Представники Київського регіонального центру оцінювання якості освіти професійно довели інформацію про процедуру і порядок проведення ДПА і ЗНО, права та обов’язки громадських спостерігачів, відповіли на всі запитання учасників. Громадські спостерігачі отримали іменні посвідчення та були розподілені по пунктам тестування.

20160428_185305[1]

 

Читати далі…

ВИЗНАЧЕНІ НАЙСПОРТИВНІШІ РОДИНИ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА 2016 РОКУ

???????????????????????????????

24 квітня на базі ЗОШ №35 відбулися відбірокові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту Святошинського району.
Всі 36 шкіл району делегували до участі у змаганнях свої самі спортивні родини, які змагалися між собою за звання найспортивнішої родини Святошинського району та 2-і путівки до Суперфіналу, який пройде 29 травня на Хрещатику.
Змагання урочисто відкрив голова районної в м. Києва державної адміністрації Святошинського району Володимир Каретко.
За результатами змагань призові місця та путівки до Суперфіналу вибороли команди «Тайфун», родина Стоян, яка посіла 1 місце, і команда «Оз», родина Зарубіних, яка посіла 2 місце.
Вітаємо переможців та бажаємо їм успіху у фінальних змаганнях 29 травня на Хрещатику.

Офіційний сайт Чемпіонату – www.sportfamily.com.ua

Для довідки: Чемпіонат Києва з сімейного спорту проводиться Асоціацією сімейного спорту України за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту київської міської державної адміністрації, київського відділення національного олімпійського комітету України та громадської організації «Рада батьків міста Києва». Читати далі…