Новини

Педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015-2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік»

18 серпня 2016 року ГО “Рада батьків міста Києва” прийняла участь в педагогічній конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

Конференція відбулась під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Читати далі…

Розігрується грант на річне навчання на підготовчих курсах до ЗНО!

contest201613 серпня 2016 року освітня компанія ZNOUA проводитиме олімпіаду з математики серед майбутніх 11-класників. Переможець конкурсу отримає грант на безкоштовне навчання (вересень 2016 – травень 2017 року) на одному з курсів ZNOUA. Учасники, що здобудуть друге та третє місця – отримають знижку 25% на будь-який курс ZNOUA. Усі учасники гарантовано отримають подарунки! Олімпіадна робота буде розроблена відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики для 2017 року та складатиметься з завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Залишити заявку на сайті http://znoua.com/go/azX80802mV41
  • Отримати лист з детальною інструкцією та форматом проведення олімпіади.
  • Прийти 13 серпня в офіс компанії у місті Києві та показати свої грунтовні знання з математики

Результати будуть опубліковані в соціальних мережах компанії 17 серпня.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (066)021-81-40 або пишіть на ar@znoua.com.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” нагороджений почесною відзнакою

30 травня 2016 року під час святкового культурно-спортивного фестивалю «День Києва на Лівому березі Дніпра», який організувала Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. був нагороджений почесною відзнакою за перемогу у номінації “Громадська діяльність” конкурсу “Дарничанин року-2015″.

image-0.02.01.22c4ecd354b4e22f1a36eddd30851c478a040cfa1b16f1643e19fbbef9556e23-V

Благодійний сольний концерт “Ми в цій країні єдині”

25 травня 2016 року відбувся благодійний сольний концерт дуету “Сестер Адріани і Мідеї Наруцьких” присвячений воїнам-захисникам України та їхнім родинам. Концерт проходив за сприянням ГО “Рада батьків міста Києва”, Київського міжнародного Університету, Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації, Святошинського осередку Київської дитячої музичної школи №23.

У концертній програмі брали участь: Оркестр збройних сил України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України Леся Горова, заслужений діяч мистецтв Зоя Ружин, дівочий вокальний ансамбль “Ангельорус” , зразковий вокально-хореографічний ансамбль Клуб танцю “Ідеал”.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. привітав всіх присутніх, вручив подяки учасникам та організаторам концерту.

Фото заходу можна переглянути тут

Привітання з останнім дзвоником

останній дзвоник

 Шановні освітяни, дорогі діти, батьки!

Громадська організація «Рада батьків міста Києва» щиро вітає  зі святом, яке символізує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань – з Святом останнього дзвоника!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні всіх – учнів, батьків, вчителів. Для більшості школярів це свято ознаменовує веселу пору канікул, випускники ж прощаються з школою і вирушають в самостійне життя сповнене нових подій та відкриттів.

В цей день хочеться висловити привітання та побажати міцного здоров’я,  доброго, змістовного відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості, щоб першого вересня Ви прийшли до школи сповнені сил та енергії, життєрадісними, готовими до нових звершень!

 Прийміть щиру вдячність за Ваш невтомний труд, за те що вклали у своїх вихованців і душу і серце і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Своєю роботою, натхненням та завзятістю Ви створюєте майбутнє України.

Бажаємо Вам віри і впевненості у завтрашньому дні, сили духу та наснаги для нових звершень. Зичимо щастя, благополуччя, добра та миру у Ваших домах! Щедрої вам долі та нехай таланти вашого розуму і душі надалі успішно служать народу України!

З повагою Голова організації                                              Юрій Вітомський

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” у круглому столі «Дитина, як учасник кримінального процесу»

26 травня 2016 року голова ГО “Рада батьків міста Києва” прийняв участь в круглому столі на тему: «Дитина, як учасник кримінального процесу», який проводився за ініціативою НААУ спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини.

Тема проекту присвячена проблемним питанням, які виникають під час кримінального провадження, учасником якого є неповнолітня особа та пошуку практичних шляхів їх вирішення.

Для участі у заході були запрошені представники Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Держаної пенітенціарної служби України, Верховного суду України,  Уповноваженого Президента України з прав людини, судді, адвокати та незалежні експерти з кримінального процесу. Читати далі…

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” в засіданні Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

25 травня 2016 року представники ГО “Рада батьків міста Києва” взяли участь в засіданні колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, яке відбулося у приміщенні Київського міського будинку вчителя.

Під час колегії освітяни обговорили питання модернізації методичної служби в освітньому просторі міста Києва, форм організації навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва: переваги та проблемні питання, а також заслухати звіт про виконання бюджету освіти міста Києва за 2015 рік. Читати далі…

Запрошуємо на благодійний сольний концерт “Ми в цій країні єдині”

Запрошуємо на благодійний сольний концерт присвячений воїнам-захисникам України та їхнім родинам “Ми в цій країні єдині” , який відбудеться 25 травня 2016 року в Київському міжнародному університеті (вул. Львівська, 49)

A_2015-05-25_благодійний сольний концерт

Конкурс на найкращий твір серед 10-класників міста Києва

банер

11 червня 2016 року провідна освітня компанія ZNOUA влаштовує конкурс на кращий твір серед учнів 10-х класів. Переможець конкурсу отримає грант на безкоштовне навчання (вересень 2016 – травень 2017 року) на одному з курсів ZNOUA. Учасники, що здобудуть друге та третє місця – отримають знижку 25% на будь-який курс ZNOUA. Усі учасники гарантовано отримають подарунки!

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Залишити заявку на сайті http://znoua.com/go/azX50508mV86
  • Отримати лист з детальною інструкцією та критеріями оцінювання твору.
  • Прийти 11 червня до нас в офіс для написання твору.

Результати будуть опубліковані в соціальних мережах компанії 15 червня. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (066)021-81-40 або пишіть на ar@znoua.com.

Привітання обдарованих учнів гімназії міжнародних відносин №323 Дарницького району

17 травня 2016 року  ГО “Рада батьків міста Києва” прийняла участь в щорічному святі гімназії міжнародних відносин №323 Дарницького району. В гімназії  стало вже традицією шанувати переможців Всеукраїнських, міських, районних олімпіад, конкурсу наукових робіт МАН, інших конкурсів та змагань. В цьому році їх 57 учнів та 10 команд.  Доброю традицією гімназійної родини стало також вшанування найкращих педагогів  в  номінаціях  «Педагогічна майстерність», в  якій  відзначили 15 вчителів, «Засвітити вогонь»  – 19 учителів, «Моє покликання діти», визнання в якій отримали 9  учителів.

На святі шанували також команди учнів, які посіли призові місця у Всеукраїнських міських змаганнях, а саме: Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» (59 учнів) танцювальний колектив «Ірис» лауреатів міжнародних конкурсів та змагань. Всеукраїнського етапу математичного конкурсу «Кенгуру» (47 учнів), Конкурсу – фестивалю «Дарниця талантами славиться», фестивалю спорту Дарницького району, дизайнерського конкурсу «Україна – 12 місяців». Молодість 2015. Учні (36 чоловік) гімназії видали колективний збірник творів «Я люблю Батьківщину». Читати далі…