Новини

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати: ТЕЛЕПОРТ 360

 

Телепорт 360 3

ТЕЛЕПОРТ 360 пропонує для школярів інтерактивні програми для тренування уваги, логіки, кмітливості.

Завдання, адаптовані до віку школярів, допоможуть зрозуміти закони природи та
змотивують до навчання. Інтерактивні цифрові проекції, музичний супровід та
спецефекти перетворять навчання на суцільні розваги.
 
КВЕСТ-МІСІЯ “ВЕСНЯНИЙ КАЛЕЙДОСКОП”
Кожної суботи з 25 березня по 29 квітня о 12.30
Адреса : просп. Академіка Глушкова, 1
ВДНГ, Павільйон №10
Мультфільм “ПОЛЯРІС”
Кожної суботи з 25 березня по 29 квітня о 12.00
Мультфільм «Поляріс. Космічна субмарина і таємниця полярної ночі»  дозволить
поринути в атмосферу космічних досліджень з науковим мандрівником пінгвіном та
веселим ведмедем.    Чому полярні ночі тривають так довго?  Чому на полюсах Землі
морозно та повно льоду? З чого складаються кільця Сатурна? Відповідь на ці та інші
питання діти отримають під час перегляду гарної анімаційної стрічки від студії Сент-Етьєн
(Франція).
Деталі за посиланням:  http://teleport360.com.ua/showtimes/polaris/
Безкоштовні квитки для дітей можна замовити:
Кількість квитків обмежена.
 
телефон для довідок: 068 467 22 76
Телепорт 360 2
Телепорт 360

 

Вітаємо з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Деснянському районі Мартинову Наталію Степанівну!

21 березня 2017 року

з-днем-Народження

ГО “Рада батьків міста Києва”  вітає з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Деснянському районі Мартинову Наталію Степанівну!

Бажаємо нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи і вистачає сил та енергії для нових звершень! Міцного Вам здоров’я, щастя, позитивного настрою, віри в себе!  Нехай достаток і затишок завжди будуть у вашому домі, а в душі панує спокій, мир і добро. Всього Вам найкращого!

Привітання з днем 8 березня

295697_2

Від імені ГО “Рада батьків міста Києва” прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня, яке є символом ніжності і тепла!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, нев’янучої молодості, весни в душі, добра та затишку у ваших оселях, гармонії, щастя і любові. Нехай найкращі почуття зігрівають ваші серця, а а кожен день приносить радість і тепло. Зі святом Весни всіх Вас!

З повагою

Голова організації                                                                                             Вітомський Ю.Л.

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” в конференції “Законодавчі основи безпеки родин України”

4 березня 2017 року представники ГО “Рада батьків міста Києва” (голова організації Вітомський Ю.Л. та керівник відокремленого підрозділу в Солом’янському районі Савчук С.С.) прийняли участь в науково-практичній конференції “Законодавчі основи безпеки родин України”, яка організована ГО “Рада родин” спільно з Інститутом управління в права національного юридичного університету ім. Я. Мудрого. В заході взяли участь фахівці з напрямку патріотичого виховання, з питань соціальної безпеки,  представники громадських організацій, батьківська громадськість.

На конференції були висвітлені питання інформаційно-правового забезпечення і доступності правової інформації, практика досудових рішень сімейних спорів, питання економічного стану родин як фактору стабільності відносин. Також для учасників проведено тренінг практичним психологом фахівцем в галузі сімейних стосунків “Попередження конфліктів в сім’ї.

По зевершенню конференції  між керівництвом ГО “Рада батьків міста Києва” та ГО “Рада родин” досягнута домовленість про підписання меморандуму про співпрацю.

Відбулось чергове засідання Клубу свідомого батьківства

P1420254

2 березня 2017 року у приміщенні Київського міського будинку вчителя відбулося засідання Клубу свідомого батьківства, організатором якого була ГО «Рада батьків міста Києва». Тема, яка обговорювалася: «Попередження небезпечних явищ у підлітковому середовищі, які  призводять до суїцидів».

Тема даної зустрічі була обрана не випадково, адже останнім часом батьківська громадськість дуже стурбована фактами щодо участі дітей в квест-іграх у соціальних мережах інтернету, які призводять до суїцидів. Мета даної зустрічі: Об’єднання зусиль правоохоронних органів, органів управління освітою, педагогів, батьківської громадськості, преси з метою профілактики суїцидальної поведінки в підлітковому середовищі в результаті поширення квест-ігор серед дітей в соціальних мережах інтернету, а також надання практичних порад батькам для попередження негативних наслідків, які можуть виникнути в результаті користування дітьми інтернет-ресурсами. Читати далі…

Відвідайте Київський муніципальний академічний театр ляльок

28 лютого 2017 року

Театр ляльок_28.02.17
Рада батьків міста Києва рекомендує відвідати: КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ
АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК (вул. Миропільська 1)
 
ВИСТАВИ ДЛЯ ДІТЕЙ:

Читати далі…

Запрошуємо на засідання Клубу свідомого батьківства

2 березня 2017 року у приміщенні Київського міського будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) о 18:00 (аудиторія 103) буде проходити засідання Клубу свідомого батьківства де будуть присутні найбільш активні представники батьківської громадськості міста Києва та області.

Тема, яка винесена на обговорювання на даному заході: «Попередження небезпечних явищ у підлітковому середовищі, які  призводять до суїцидів». Враховуючи останні факти щодо участі дітей в квест-іграх в соціальних мережах інтернету, які призводять до суїцидів, з метою попередження даних фактів та враховуючи велику стурбованість батьків, це питання є найбільш актуальним для розгляду і потребує участі в його обговоренні відповідних фахівців різних напрямків для відпрацювання та надання практичних порад батькам. На даний захід запрошено представників ГУ Національної поліції України (відділ ювенальної превенції, департамент кіберполіції), Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кафедри соціальної роботи Київського національного університету ім. Т. Шевченка, журналістів.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до даного заходу.

Програма засідання Клубу свідомого батьківства

Відвідайте Київський академічний театр ляльок – репертуар на березень

image

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Київський академічний театр ляльок (вул. Грушевського, 1 а). Кожну виставу, що відбувається у п’ятницю в 19:00 можна відвідати безкоштовно (безкоштовні квитки для дітей).

Безкоштовні запрошення можна замовити: radabatkivkieva@gmail.com
тел. 068 467 22 76
П’ЯТНИЦЯ, 3 березня
19.00
Л.Українка

вистава  для сімейного перегляду
тривалість вистави   80 хв

вікова група: з 10 років

П’ЯТНИЦЯ, 24 березня
19.00
Л.Українка

вистава  для сімейного перегляду
тривалість вистави   80 хв

вікова група: з 10 років

Відвідайте Київський академічний театр ляльок

14 лютого 2017 року

image

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Київський академічний театр ляльок (вул. Грушевського, 1 а). Кожну виставу, що відбувається у п’ятницю можна відвідати безкоштовно (безкоштовні квитки для дітей).

Безкоштовні запрошення можна замовити: radabatkivkieva@gmail.com
тел. 068 467 22 76

Вітаємо з днем народження Голову ГО «Рада батьків міста Києва», керівника відокремленого підрозділу в Дарницькому районі Вітомського Юрія Леонідовича!

5 лютого 2017 року

9299622

ГО “Рада батьків міста Києва” вітає з днем народження Голову ГО «Рада батьків міста Києва», керівника відокремленого підрозділу в Дарницькому районі Вітомського Юрія Леонідовича!

Щиро бажаємо невичерпної енергії, натхнення, успіхів, нових ідей, починань, відкриттів. Нехай щастя й здоров’я не зрадять ніколи, нехай в домі панує любов, затишок, гармонія і благополуччя, а доля завжди всміхається і  дарує тільки щасливі, радісні події.