Новини

Відвідайте виставку колекційних фіалок

6 грудня 2016 року

Виставка фіалок

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати виставку колекційних фіалок у музеї Гетьманства, яка триватиме з 10 по 15 грудня 2016 року.

На виставці буде представлено понад 300 різновидів елітних квітучих фіалок (сенполій). Також можна буде отримати безкоштовні консультації фахівців з вирощування кімнатних рослин.

Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00.

Адреса: вул.Спаська, 10 Б, ст. м. Контрактова площа

Вхід безкоштовний

Вітаємо з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Шевченківському районі Грушевську Наталію Миколаївну!

5 грудня 2016 року

Колектив Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  щиро вітає з ювілеєм

ГО “Рада батьків міста Києва” щиро вітає з днем народження керівника відокремленого підрозділу в Шевченківському районі Грушевську Наталію Миколаївну!

Нехай збуваються мрії, примножуються можливості, успішно ідуть справи, вистачає сили та енергії для нових звершень. Позитивного настрою, віри в успіх, миру, достатку, щастя і всього найкращого!


					

Участь голови ГО “Рада батьків міста Києва” в телепередачі “План на завтра” на Першому національному

2 грудня 2016 року голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л.  взяв участь в програмі “План на завтра” телеканалу “UA:Перший”.

Коли активність батьків співпадає з активністю адміністрації школи, то модернізуються їдальні, покращується система безпеки та створюються онлайн-моніторинги успішності. А коли інтереси школярів порушуються чи не враховуються, то повинна почати діяти батьківська громадськість. Голова громадської організації “Рада батьків міста Києва” Юрій Вітомський говорив про те, що зараз держава все більше прислуховується до проблем школи, саме завдяки налагодженому спілкуванню між органами влади, адміністраціями шкіл і батьками.

Про освітні інноваційні проекти, які діють та розвиваються в навчальних закладах Києва, інструменти боротьби з корупцією в школах, реформу освіти, яка не втілиться в життя без участі батьківської громадськості, і те, як можливо перевіряти роботу адміністрації школи йшлося у випуску програми “План на завтра”.

Телепередачу можна переглянути тут

 

Підведення підсумків міського конкурсу дитячого малюнку “Світ без насильства очима дітей”

image-0-02-05-dd9c59e965b98b2c01efda0fc8238464867c028bc62b1e9bf3f999b07e4cecca-V

2 грудня 2016 року відбулося підведення підсумків міського конкурсу дитячого малюнку “Світ без насильства очима дітей”, який проводився київським міським центром сім’ї “Родинний дім” виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) з 15 вересня до 9 грудня 2016 р.

Учасниками конкурсу стали діти віком від 3 до 18 років, які проживають та навчаються в м.Києві.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” був одним із членів журі, які оцінювали роботи учасників.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 13 грудня 2016 р. Учасники, які представили кращі роботи будуть нагороджені цінними подарунками від ГО “Рада батьків міста Києва”.

Пропонуємо відвідати безкоштовний майстер-клас для одинадцятикласників

2 грудня 2016 року

nastart-uvaga-200

В рамках співпраці  з освітньою компанією ZNOUA ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує безкоштовний майстер-клас для одинадцятикласників.

18 грудня об 11.00, освітня компанія ZNOUA  організовує безкоштовну подію для одинадцятиклсників “На старт! Увага! 200! ЗНО для спринтерів.”, або іншими словами “Що робити, якщо до ЗНО залишилось менше 5 місяців”.

Подія відбудеться в місті Києві за адресою вул. Круглоуніверситетська 3-5, офіс 70.

На цьому майстер-класі можна  дізнатися як правильно розставити предментні пріоритети, як ефективно розподілити час, які особливості в кожного з чотирьох ТОПових предметів (Українська мова, Математика, Історія України та Англійська мова). А також отримати консультацію від викладача-двістібальника.

Участь у майстер-класі обов’язково за реєстрацією.

Зареєструватися можна тут:

http://znoua.com/go/azX111136mV134

 

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Ярмарок новорічних ідей

01 грудня 2016 року

image(2)

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Ярмарок новорічних ідей.

Місце проведення Київська Галерея Мистецтв “Лавра”

Ярмарок буде проходити з 11:00 3 грудня до 22:00 4 грудня

Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК

30 листопада 2016 року

image

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Київський академічний театр ляльок (вул.Грушевського, 1а). Кожну виставу, яка відбуваєтсья у п’ятницю можна відвідати безкоштовно (безкоштовні квитки тільки для дітей).

Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати Фестиваль альтернативного навчання «ФАН Fest»

24 листопада 2016 року

Рисунок 1 Фан Фест

Якщо Ви батьки, які шукають інформацію про кращу освіту для своєї дитини; якщо Ви представник сімейної, домашньої, альтернативної, приватної школи або сучасний педагог і називаєте своє заняття не роботою, а покликанням; якщо Ви представник компанії, яка розуміє, що без інвестицій в розвиток і навчання дітей не можна говорити про формування грамотної, мислячої і здорової нації, – Ви просто зобов’язані відвідати масштабний захід цієї осені – Фестиваль альтернативного навчання «ФАН Fest», що пройде 26-27 листопада в Українському домі (вул.Хрещатик, 2). Читати далі…

ГО “Рада батьків міста Києва” провела чергове засідання Ради організації

IMG_20161122_200239

22 листопада 2016 року ГО “Рада батьків міста Києва” провела чергове засідання Ради організації.

Основні питання, які були розглянуті членами Ради організації:

1. Участь громадської організації  в Клубі свідомого батьківства та відпрацювання формату і методики його проведення. З цього питання було напрацьовано ряд пропозицій щодо покращення організації та проведення заходу, які в подальшому будуть обговорюватися з співорганізаторами Клубу свідомого батьківства.

2. Організація культурно-масових заходів, проведення роботи з закладами культури для організації дозвілля та відпочинку дітей освітніх закладів столиці.

3. Робочі питання діяльності організації.

ГО “Рада батьків міста Києва” рекомендує відвідати музеї міста Києва

11 листопада 2016 року

image(2)
ГО “Рада батьків міста Києва” в рамках співпраці з закладами культури міста Києва
рекомендує відвідати музеї столиці.

Читати далі…