Новини

Добір кандидатур на заміщення вакантних посад керівників навчальних закладів міста Києва

26 серпня 2016 року

Триває добір кандидатур на заміщення вакантних посад  керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів м.Києва.

Онлайн трансляцію конкурсу можна переглянути тут

Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до перегляду трансляції.

Педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015-2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік»

18 серпня 2016 року ГО “Рада батьків міста Києва” прийняла участь в педагогічній конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

Конференція відбулась під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участі Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслава Кириленка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Читати далі…

Розігрується грант на річне навчання на підготовчих курсах до ЗНО!

contest201613 серпня 2016 року освітня компанія ZNOUA проводитиме олімпіаду з математики серед майбутніх 11-класників. Переможець конкурсу отримає грант на безкоштовне навчання (вересень 2016 – травень 2017 року) на одному з курсів ZNOUA. Учасники, що здобудуть друге та третє місця – отримають знижку 25% на будь-який курс ZNOUA. Усі учасники гарантовано отримають подарунки! Олімпіадна робота буде розроблена відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики для 2017 року та складатиметься з завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Залишити заявку на сайті http://znoua.com/go/azX80802mV41
  • Отримати лист з детальною інструкцією та форматом проведення олімпіади.
  • Прийти 13 серпня в офіс компанії у місті Києві та показати свої грунтовні знання з математики

Результати будуть опубліковані в соціальних мережах компанії 17 серпня.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (066)021-81-40 або пишіть на ar@znoua.com.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” нагороджений почесною відзнакою

30 травня 2016 року під час святкового культурно-спортивного фестивалю «День Києва на Лівому березі Дніпра», який організувала Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. був нагороджений почесною відзнакою за перемогу у номінації “Громадська діяльність” конкурсу “Дарничанин року-2015″.

image-0.02.01.22c4ecd354b4e22f1a36eddd30851c478a040cfa1b16f1643e19fbbef9556e23-V

Благодійний сольний концерт “Ми в цій країні єдині”

25 травня 2016 року відбувся благодійний сольний концерт дуету “Сестер Адріани і Мідеї Наруцьких” присвячений воїнам-захисникам України та їхнім родинам. Концерт проходив за сприянням ГО “Рада батьків міста Києва”, Київського міжнародного Університету, Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації, Святошинського осередку Київської дитячої музичної школи №23.

У концертній програмі брали участь: Оркестр збройних сил України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України Леся Горова, заслужений діяч мистецтв Зоя Ружин, дівочий вокальний ансамбль “Ангельорус” , зразковий вокально-хореографічний ансамбль Клуб танцю “Ідеал”.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. привітав всіх присутніх, вручив подяки учасникам та організаторам концерту.

Фото заходу можна переглянути тут

Привітання з останнім дзвоником

останній дзвоник

 Шановні освітяни, дорогі діти, батьки!

Громадська організація «Рада батьків міста Києва» щиро вітає  зі святом, яке символізує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань – з Святом останнього дзвоника!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні всіх – учнів, батьків, вчителів. Для більшості школярів це свято ознаменовує веселу пору канікул, випускники ж прощаються з школою і вирушають в самостійне життя сповнене нових подій та відкриттів.

В цей день хочеться висловити привітання та побажати міцного здоров’я,  доброго, змістовного відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості, щоб першого вересня Ви прийшли до школи сповнені сил та енергії, життєрадісними, готовими до нових звершень!

 Прийміть щиру вдячність за Ваш невтомний труд, за те що вклали у своїх вихованців і душу і серце і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Своєю роботою, натхненням та завзятістю Ви створюєте майбутнє України.

Бажаємо Вам віри і впевненості у завтрашньому дні, сили духу та наснаги для нових звершень. Зичимо щастя, благополуччя, добра та миру у Ваших домах! Щедрої вам долі та нехай таланти вашого розуму і душі надалі успішно служать народу України!

З повагою Голова організації                                              Юрій Вітомський

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” у круглому столі «Дитина, як учасник кримінального процесу»

26 травня 2016 року голова ГО “Рада батьків міста Києва” прийняв участь в круглому столі на тему: «Дитина, як учасник кримінального процесу», який проводився за ініціативою НААУ спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини.

Тема проекту присвячена проблемним питанням, які виникають під час кримінального провадження, учасником якого є неповнолітня особа та пошуку практичних шляхів їх вирішення.

Для участі у заході були запрошені представники Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Держаної пенітенціарної служби України, Верховного суду України,  Уповноваженого Президента України з прав людини, судді, адвокати та незалежні експерти з кримінального процесу. Читати далі…

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” в засіданні Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

25 травня 2016 року представники ГО “Рада батьків міста Києва” взяли участь в засіданні колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, яке відбулося у приміщенні Київського міського будинку вчителя.

Під час колегії освітяни обговорили питання модернізації методичної служби в освітньому просторі міста Києва, форм організації навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва: переваги та проблемні питання, а також заслухати звіт про виконання бюджету освіти міста Києва за 2015 рік. Читати далі…

Запрошуємо на благодійний сольний концерт “Ми в цій країні єдині”

Запрошуємо на благодійний сольний концерт присвячений воїнам-захисникам України та їхнім родинам “Ми в цій країні єдині” , який відбудеться 25 травня 2016 року в Київському міжнародному університеті (вул. Львівська, 49)

A_2015-05-25_благодійний сольний концерт

Конкурс на найкращий твір серед 10-класників міста Києва

банер

11 червня 2016 року провідна освітня компанія ZNOUA влаштовує конкурс на кращий твір серед учнів 10-х класів. Переможець конкурсу отримає грант на безкоштовне навчання (вересень 2016 – травень 2017 року) на одному з курсів ZNOUA. Учасники, що здобудуть друге та третє місця – отримають знижку 25% на будь-який курс ZNOUA. Усі учасники гарантовано отримають подарунки!

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Залишити заявку на сайті http://znoua.com/go/azX50508mV86
  • Отримати лист з детальною інструкцією та критеріями оцінювання твору.
  • Прийти 11 червня до нас в офіс для написання твору.

Результати будуть опубліковані в соціальних мережах компанії 15 червня. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (066)021-81-40 або пишіть на ar@znoua.com.