Новини

Гімназія біотехнологій №177 міста Києва поділалася досвідом як можна організувати якісне шкільне харчування

гімназія

20 жовтня 2016 року представники ГО “Рада батьків міста Києва” відвідали  гімназію біотехнологій №177 міста Києва з метою обміну досвідом по організації якісного харчування.

Вже 10 років в гімназії відпрацьований і налагоджений на високому рівні процес харчування. Спільними зусиллями адміністрації та батьків тут вдалося досягти повноцінного, збалансованого і смачного харчування для дітей.  Саме таку мету свого часу поставили перед собою керівництво закладу і батьки. І їм це вдалося.

Не тільки діти, а й працівники навчального закладу відвідують сучасну, охайну шкільну їдальню із задоволенням, де можна смачно поснідати, пообідати і повечеряти. Тут пропонується широкий асортимент гарячого харчування для учнів всіх класів. Незважаючи на обмежене фінансування з бюджету, для учнів 1-4 класів пропонується гарячий обід, від якого діти ніколи не відмовляються. А за кошти батьків можна отримати ще більш повноцінне харчування, вартість якого від 16 до 20 грн. для молодшої школи та 25 грн. для основної і старшої школи. Читати далі…

Довіра, професіоналізм, взаємодія, відповідальність!!!

14650448_1710574265930773_2344141350794213112_n

19 жовтня 2016 року у приміщенні Київського міського будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) відбуделося відкрите перше засідання Клубу свідомого батьківства, ініційованого Громадськими організаціями «Асоціація керівників шкіл м. Києва», «Рада батьків міста Києва», «Батьки та діти», а також Київським відділенням Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Київським міським будинком учителя під патронатом та за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Читати далі…

Цикл PROсвіта у програмі «Вікна» на телеканалі СТБ – 5 серія

14 жовтня 2016 року

Школа цифрового часу. «Вікна» завершують цикл сюжетів «Просвіта», в яких протягом тижня  розповідали про фінську освітню систему. І не для того, щоб їм позаздрити. Все, аби ви не боятися вимагати змін у своїх школах. Що це можливо, довела Естонія. Там взяли фінську освіту за приклад, додали свого і нині колишня радянська країна, стала світовим лідером за розвитком нових технологій.

http://vikna.stb.ua/ru/episode/prosvita-5-seriya/

 

Цикл PROсвіта у програмі «Вікна» на телеканалі СТБ – 4 серія

13 жовтня 2016 року

Яким має бути сучасний вчитель? «Вікна» продовжуть цикл сюжетів «PROсвіта», де розшукуються найкращі рецепти для української освіти. Сьогодні розповідаємо про середню школу в Фінляндії, 4-6 класи. Головне в цьому віці не відбити, а підтримати природню допитливість дитини. І для цього потрібен креативний та вмотивований вчитель. Сьогодні наш Дмитро Литвиненко розповість про фантастичні уроки, від яких діти просто в захваті. Крім того, він поцікавився у нашого міністерства, що має статися, аби український вчитель не просто переказував дітям підручника, а разом з ними досліджував цікавий та сучасний світ.

http://vikna.stb.ua/ru/episode/prosvita-4-seriya/

Цикл PROсвіта у програмі «Вікна» на телеканалі СТБ – 3 серія

12 жовтня 2016 року

Без оцінок та домашніх завдань. «Вікна» продовжують цикл сюжетів «PROсвіта», в якому розбираються на цеглинки найкращі світові освітні системи, аби підтримати реформу освіти в Україні. В сьогоднішній програмі мова піде про тамтешню початкову школу. Там діти навчаються не дроби множити, а контролювати емоції та дружити. Є і звичайні науки, але їх намагаються зробити фантастично цікавими. Коли в нашій школі будуть схожі підходи, ми запитали в міністра освіти. І вона дала чіткі дати.

http://vikna.stb.ua/ru/episode/prosvita-3-seriya/

Запрошуємо дітей з особливими потребами і вадами слуху на відкриті безкоштовні уроки з робототехніки та програмування

 

12 жовтня 2016 року

5eNKUn_600w_350h

ГО “Рада батьків міста Києва” та ГО Ресурсний центр для дітей та підлітків «Чародім» запрошують дітей з особливими потребами і вадами слуху на відкриті безкоштовні уроки з робототехніки та програмування.

Світ сьогодні настільки насичений новітніми технологіями та настільки швидко змінюється, що іноді й дорослим перехоплює подих. А що вже казати про дітей. Саме тому ми раді підтримати програму «Europe Code Week» в Україні. Програма націлена на розбудову навичок програмування та освоєння актуальних технологій, котрі допоможуть дітям адаптуватись в новому глобальному Світі.

Нажаль не всі діти мають можливість освоювати сучасні технології, котрі допоможуть їм знайти своє майбутнє покликання і забезпечити гідне життя. Є такі категорії дітей, яким необхідна додаткова допомога в освоєнні програмування та роботехніки. Це, зокрема, діти з вадами слуху та діти з особливим руховими потребами. Читати далі…

Цикл PROсвіта у програмі «Вікна» на телеканалі СТБ – 2 серія

10 жовтня 2016 року

Навчання без страхів та обмежень. Протягом тижня в циклі PROсвіта у програмі «Вікна» на телеканалі СТБ розповідатимуть про найкращі освітні системи різних країн. І нині це дуже актуально для нас. Адже цієї осені в Україні розпочалася просвітня реформа. І спершу зміни торкнулися початкової школи. Журналіст телеканалу СТБ Дмитро Литвиненко поїхав до Фінляндії. Каже, щоби змінити систему, починати треба ще з садочків. До прикладу, в українських дошкільних закладах вихователі більше забороняють дітям, аніж дозволяють. І цим формують у малечі розуміння кордонів, яке в дорослому житті заважатиме приймати рішення. Тож яке воно, навчання дошкільнят по-фінському, дивіться у сюжеті:

http://vikna.stb.ua/ru/episode/prosvita-2-seriya/

Цикл PROсвіта у програмі «Вікна» на телеканалі СТБ – 1 серія

7 жовтня 2016 року

Учитися, граючи і за втіху. Чи можливо це в Україні? Днями Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон про нову освіту. І вже на весну урядники готують нові стандарти дванадцятирічного навчання. Перші кроки освітньої реформи вже відчули в початковій школі. Без червоної вчительської ручки, навали домашніх завдань, та головне — не осуд, а заохочення. Які шанси вирватися з лещат авторитарної радянської педагогіки, узявся досліджувати журналіст телеканалу СТБ Дмитро Литвиненко. Він порівняв нашу систему з найуспішнішою освітньою у світі на всіх щаблях:

http://vikna.stb.ua/ru/episode/pro-svita/

Привітання з днем працівника освіти!

Image result for привітання з днем працівника освіти

Шановні освітяни!

Від імені громадської організації «Рада батьків міста Києва» щиро вітаю Вас з святом – Днем працівників освіти!

Сьогодні хочеться висловити Вам вдячність за невтомну працю, талант і мудрість, за любов до дітей. Ваша професія – найскладніша серед усіх і ні з чим незрівнянна –  вчителю потрібно трудитися довгі роки, щоб побачити результат своєї творчості. Прийміть низький уклін від усієї батьківської громади за самовідданість, терплячість, чуйність і доброту.

Бажаю Вам успіхів та наснаги у нелегкій справі педагога, мужності і великого терпіння. Миру Вам, злагоди, любові, нехай завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я і довголіття, а у ваших родинах панує тепло, радість та затишок! Нехай кожен день приносить багато світлих і гарних вражень, доброго настрою і натхнення, а у Ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму!

Зі святом Вас, дорогі педагоги, і всього найкращого!

З повагою,

Голова громадської організації «Рада батьків міста Києва»                    Юрій Вітомський                                         

Участь ГО “Рада батьків міста Києва” в урочистостях з нагоди Дня працівників освіти в Голосіївському районі

28 вересня 2016 року голова ГО “Рада батьків міста Києва” взяв участь в урочистостях з нагоди свята – Дня працівників освіти, організованого Голосіївською райдержадміністрацією. Щирі слова привітання висловили голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар, депутат Київради Вадим Іванченко, начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Галина Полторак та голова профспілкової організації працівників освіти Голосіївського району Олена Гейчик.

Голова ГО “Рада батьків міста Києва” Вітомський Ю.Л. виступив від імені батьківської громадськості, привітав освітян району, відзначив кращих педагогів почесними грамотами та цінними подарунками.

Чудова святкова атмосфера і піднесений настрій учасників заходу додали оптимізму,  натхнення та наснаги освітянам Голосіївського району міста.